MENU
Logo Made in Germany WIN EURASIA Metalworking 2017

Alka Makina Oto İth İhr san ve diş tic.ltd şti.

Stand numarası: Hall 3, B172

www.alkamakina.com
info@alkamakina.com

Hakkımızda

1919 yılında kurulan Schmid & Wezel firması BIAX markası adı altında yüksek hassasiyet ve kaliteye sahip havalı el aletleri geliştirmekte ve üretmektedir. Tüm ürünler Almanya ve İsviçre’de ve metal işleme endüstrisinin ihtiyaçlarına dayanılarak üretilmektedir. Özellikle BIAX’in pnömatik taşlamalarının geniş yelpazesi neredeyse tüm delme işlemleri için bir çözüm sunar. Pnömatik eğeler, robot milleri, esnek milli makineler, elektrikli raspalar ve tungsten karbür aletler gibi diğer ürünler BIAX müşterilerinin ihtiyaçları için son derece muazzam bir ürün yelpazesi oluşturur.Ürünler

1919 yılında kurulan Schmid & Wezel firması BIAX markası adı altında yüksek hassasiyet ve kaliteye sahip havalı el aletleri geliştirmekte ve üretmektedir. Tüm ürünler Almanya ve İsviçre’de ve metal işleme endüstrisinin ihtiyaçlarına dayanılarak üretilmektedir. Özellikle BIAX’in pnömatik taşlamalarının geniş yelpazesi neredeyse tüm delme işlemleri için bir çözüm sunar. Pnömatik eğeler, robot milleri, esnek milli makineler, elektrikli raspalar ve tungsten karbür aletler gibi diğer ürünler BIAX müşterilerinin ihtiyaçları için son derece muazzam bir ürün yelpazesi oluşturur.

Bağlantılar

Adres
Alka Makina Oto İth İhr san ve diş tic.ltd şti.
Hurriyet Mah Menderes Cad gökmen sok no:23/
34212 Bağcılar / Istanbul
Turkey

Telefon: +90 212 550 5253
Faks: +90 212 550 5253

Kaya Ömer
Satış Pazarlama Müdürü
Telefon: +90 532 661 5345
omerkaya@alkamakina.com

Yetkili satıcı
Alka Makina Oto İth İhr San Tic Ltd Şti
Hürriyet Mah Mnenderes Cad Gokmen Sok NO:23/
34212 Bağcılar Istanbul
Türkiye

Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet