MENU
Logo Made in Germany WIN EURASIA Metalworking 2017

Lessmann GmbH

Stand numarası: Hall 3, B174

www.lessmann.com
info@lessmann.com

Hakkımızda

LESSMANN, yüzey işleme için yüksek kalitede teknik fırçalar üreten önde gelen bir firma. Ürün yelpazesi, ör. Tekerlek fırçaları, silindir fırçaları veya fincan fırçaları olup, bunlar genellikle köşe taşlama makinelerinde veya sabit parçaların çapak alma ve iş parçalarının temizlenmesinde kullanılır.

LESSMANN geniş bir standart ürün yelpazesinin yanında bireysel müşterilerin talepleri doğrultusunda geliştirilmiş özel fırçalar sunmaktadır. Yüksek kaliteli el fırçaları veya do-it-yourself fırçalar, ürün seçimini tamamlar ve özellikle endüstri ve el sanatlarını ele alır.Ürünler

LESSMANN, tekerlek fırçaları, silindir fırçaları, fincan ve eğimli fırçalar, el fırçaları, iç fırçalar veya saplı fırçalar gibi geniş teknik standart fırçalar sunmaktadır. Tüm fırçalar düğümlü veya kıvrımlı tellerle temin edilebilir. Tipik dolgu malzemesi çelik tel, paslanmaz çelik tel, pirinç tel, aşındırıcı naylon veya diğer elyaflardır.

Fırçalar açılı taşlama makineleri veya sabit makinelerde kullanılır. Tipik uygulamalar, kaynak dikişlerinin, çapak alma işlemlerinin veya yüzeylerin işlenmesi işlemidir.

Sürekli gelişen ve üreten bir uzman LESSMANN, hem küçük hem de büyük seri üretim çalışmalarında özel fırça modelleri üretebilir. Bu, modern makine tesisleri ile birlikte kendi mühendislik, alet ve ekipman yapım departmanımız tarafından sağlanmaktadır.

Düğümlü tekerlek fırçaları

Düğümlü tekerlek fırçaları

Öğütücüler, açılı taşlama makineleri ve diş taşları için düğüm teker fırçaları Hazırlıkta kullanılan sabit makineler ve
Cıvata filetosu ve kaynakların yeniden işlenmesi. Onlar ölçek kaldırmak, Pas, boya, cüruf, kauçuk artıkları için kullanılabilir ve
Bozulma.

www.lessmann.com/index.php/en/Products/Wheel-Brushes

Tekerlek fırçaları, kıvrımlı teller

Tekerlek fırçaları, kıvrımlı teller

Tekerlek fırçaları kıvrımlı tel ile doldurulmuştur. Farklı yüzey finishing elde etme amacı Pas veya boya çıkarma, pürüzlendirme, çapak alma veya Parlatma. Fırçalar, çelik tel, paslanmaz çelik tel, pirinç tel, Aşındırıcı naylon ve diğerleri.

www.lessmann.com/index.php/en/Products/Wheel-Brushes

Bardak ve Konik fırçalar

Bardak ve Konik fırçalar

Düğümlü fincan ve eğimli fırçalar ağır işlerde kullanılırlar: Boyadan önce metal yüzeylerin hazırlanması için, Cüruf, pas, ölçek veya konstrik atıklarının giderilmesi. Fincan Ve kıvrımlı telle eğimli fırçalar idealdir Açılı taşlama makineleri ile geniş yüzeylerde çalışma. Onlar Aynı zamanda pas, boya, kir veya Ölçek ve parlatma için daha az agresiftirler Düğümlü tellerle fırçalardan daha iyi.

www.lessmann.com/index.php/en/Products/Cup-and-Bevel...

Bağlantılar

Adres
Lessmann GmbH
Lucas-Schultes-Str. 2
86732 Oettingen
Germany

Telefon: +49 9082 707-0
Faks: +49 9082 707-78

Serdar Vona
Area Sales Manager
Telefon: +49 9082 707-32
vona@lessmann.com


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet