MENU
Logo Made in Germany WIN EURASIA Metalworking 2017

Katılımcılar – Ürünler

15 katılımcı bulundu

Alka Makina Oto İth İhr san ve diş tic.ltd şti.

Alman firması Schmid & Wezel (1919) BIAX markası adı altında metal işleme endüstrisi için yüksek hassasiyet ve kalitede havalı el aletleri üretmektedir.

Baust Stanztechnologie GmbH

Baust döner zımba sistemlerini sunuyor. Bu sistemler roll form hatlarında çeşitli uygulamlar için sac deliyor. Üretilen profiller inşaat, alçı, ve kablo sistemlerinde kullanılıyor.

BIAX – Schmid & Wezel GmbH

Alman firması Schmid & Wezel (1919) BIAX markası adı altında metal işleme endüstrisi için yüksek hassasiyet ve kalitede havalı el aletleri üretmektedir.

DVS - German Welding Society

DVS-German Welding Society is one of the globally acting organizations in joining and surfacing of all types of materials.

GERB Schwingungsisolierungen GmbH und Co. KG

The GERB Group – your partner with worldwide experience in solving vibration problems of all types - production, installation of vibration isolation systems, civil engineering.

GSI - Gesellschaft für Schweißtechnik International mbH

Teorik ve uygulamalı eğitim, AR-GE danışmanlık, uzman raporları, tahribatsız ve tahribatlı muayeneler, belgelendirme, denetim, Gözetim ve Proses Optimizasyonu.

GSI SLV -TR Kaynak Teknolojisi Test ve Mesleki Gelişim Merkezi Ltd. Şti.

GSI SLV-TR, GSI SLV Türkiye ofisi olarak Ankara'da kuruldu.Tüm çalışmalarını IIW, TÜRKAK, ECWRV, DVS-ZERT ve NANDO'nun izniyle uluslararası alanda yürütülmektedir.

Labotron Heinz Sewald

Labotron, the specialist for miniature camera systems. Special camera systems for monitoring of weld applications.

Leifeld Metal Spinning AG

Leifeld Metal Spinning is a global player in the development and manufacturing of machine tools for chipless metal forming.

Lessmann GmbH

LESSMANN, yüksek kalitede teknik fırçalar üreten bir Alman firmasıdır. Fırçalar çapak alma veya temizleme gibi yüzey işlemi için kullanılır.

Messe Essen GmbH

SCHWEISSEN & SCHNEIDEN, www.schweissen-schneiden.com, BEWC, www.beijing-essen-welding.com, IEWC, www.i-ewc.com, SVARKA/WELDING, www.svarka.de.

Weber Ultrasonics AG

The activities of Weber Ultrasonics AG are the development, production and marketing of solutions and components for the industrial use of ultrasonic technology.

WEICON GmbH & Co. KG

WEICON produces chemical products for all areas of industry - from production over repair to maintenance. Another field is the development and distribution of stripping tools.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet